Jūsų namų stilius , skandinaviškas dizainas, modernus žvilgsnis ! 

Pristatymas


Pristatymas vykdomas per DPD kurjerį. Atidžiai užpildykite pirkimo - užsakymo formą su savo kontaktiniais duomenimis. Mes neatsakome , jei kontaktiniai duomenys buvo nurodyti klaidingai.

DPD siuntų pristatymo laikas :

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu.

didžiuosiuose Lietuvos miestuose: 8:00 -14:00 val., 14:00 -18:00 val., 18:00 -22:00 val. darbo dienomis. Galimas laiko sudrerinimas su kurjeriu.

Kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

Nepavykus su kurjeriu suderinti pristatymo laiko ar vietos Livingroom e- parduotuvė negrąžina pristatymo mokesčio. Įmokos už prekes grąžinimas galimas tuomet, kai prekės grįžta siuntėjui, atskaičius siuntimo mokesčius. 

Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai ir pretenzijos dėl galimų pažeidimų nepriimamos. 

NEMOKAMAS atsiėmimas galimas Kauno LIVINGROOM salone-studijoje, Jonučiai 2, Versmės 3. Prieš tai suderinus pasiėmimą telefonu +37061472102  arba e-paštu kontaktai