Jūsų namų stilius , skandinaviškas dizainas, modernus žvilgsnis ! 

Baldų priežiūra

BALDAI IŠ NATŪRALAUS MEDŽIO

Ø  Medienos spalva ir struktūra kinta dėl augimo sąlygų skirtumų. Dirva, temperatūra ir kritulių kiekis turi tiesioginę įtaką medžio išvaizdai. Dažnai baldų pramonėje naudojama mediena būna daugiau nei 100 metų senumo , t. y. už daugiau nei keturių kartų. Medis buvo įtakojamas įvairių skirtingų veiksnių turėjusių įtakos jo išvaizdai ir unikalumui . Medis pjaunamas, rūšiuojamas, supjaustomas į lentas, kurios supjaustomos į ruošinius , po to ruošiniai klijuojami į skydus- baldų gamybai. Skydo išvaizda priklauso nuo to, kaip buvo surūšiuoti ir parinkti ruošiniai. Mediena turi šakų. Tai ne trūkumas, bet tiesiog gamtos ženklinimas. Todėl kiekvienas baldas yra unikalus savo medienos struktūra ir spalva kuri jam suteikta pačios gamtos.

Ø Šita žavi savybė ir išskiria medinius baldus iš kitų medžiagų pagamintų baldų. Nežymūs spalvos ir struktūros skirtumai negali būti laikomi trūkumais, bet rodo , kad kiekviena dalis ateina iš skirtingų medienos ruošinių arba įvairių medžių.

Ø  Mediena yra gyva medžiaga - ir toliau po to, kai medis buvo iškirstas yra veikiamas drėgmės ir oro temperatūros. Mediena naudojama baldų gamybai buvo išdžiovinta, subalansuota su vidutiniu vidaus klimatu - t. y. kambario temperatūra turėtų būti apie 20 0C ir oro drėgnumas apie 50 %. Mediena turi galimybę sugerti ir išskirti drėgmę atsižvelgiant į aplinkybes . Todėl mediena išsiplės drėgnu metu ir susitrauks sausuoju. Kitose pasaulio vietose gali būti net didesni temperatūros ir oro drėgmės svyravimai. Tai taikoma ir faneruotiems baldams, tačiau ypač jautrūs yra masyvo baldai ir jautriai reaguoja į tokius svyravimus.

Ø  Kai kurios medienos rūšys gali keisti spalvą po išpakavimo. Saulės šviesa sukelia šį procesą. Daugiau saulės, daugiau spalvų kaitos. Jei norite atitolinti procesą, saugokite savo baldus nuo tiesioginių saulės spindulių. Siekiant išvengti dėmių nuo patiekalų, vazų, ar kitų indų įsitikinkite, kad perkeliate juos reguliariai. Užsakant prekes pakartotinai sa, turėkite omenyje, kad bus spalvų skirtumas tarp naujų ir anksčiau įsigytų prekių.

Ø  kur naudoti mūsų baldus?

Ø  Jei norite , kad stalo prailginimai keistių spalvą kartu su stalu, jūs privalote savo stalą laikyti išplėstą su visais papildomais plėtiniais. Priešingu atvėju atskirai padėti stalo praplėtimai ilgainui spalviškai nebesutaps su pagrinduniu stalu.

Ø  Jei stalo paviršių apšviečia nevienodai saulė , nebloga minitis būtų retkarčiais apsukti stalą 180 0  kampu, kad apšvietimas vienodai veiktų visa gaminį. Saulė ir karštis taip pat gali sąlygoti medienos skilimus, kurie atsiranda ekspluatavimo metu. Gamintojas neatsako už ekspluatavimo metu atsiradusius medienos trūkumus.

Ø  Niekada nenaudoti vidaus baldų lauke. Dideli nuokypiai nuo normalaus vidaus klimato gali sugadinti baldus. Todėl mes rekomenduojame kontroliuoti oro drėgnumą ir temperatūrą.

Ø  Aliejuoti baldai žavūs savo natūralia išvaizda.

Ø Aliejus stiprina fizinius medienos skirtumus. Iš skirting medžio dalių padarytos baldų dalys  sugers aliejaus skirtingai, jos gali taip pat išdžiūti skirtingu tempu, suteikiant elementams netolygią išvaizdą. Tai yra natūralus procesas. Todėl prieš atnaujinant alyvuotus baldus atidžiai perskaitykite vartotojo instrukciją ir pasirinkite tinkamas baldams medžiagas.

Ø Priežiūra

Ø  Siekiant apsaugoti stalviršius nuo purvo ir drėgmės , mes rekomenduojame, reguliariai medinius baldus atnaijint aukštos kokybės baldiniu aliejumi, skirtu naudoti viduje. Rekomenduojame natūralų aliejų arba baltą alyvą .

Ø  Kasdieninis valymas - nušluostykite baldus  švaria, sausa šluoste ar audeklu ir drungnu vandeniu (jei būtina pridėti kelis lašus indų plovimo skysčio vienam litrui vandens), po to su švaria, sausa pašluoste nušluostykite .

Ø  Geras patarimas ir kasdieninės taisyklės :

Ø  Ilga darbo patirtis baldų gamybos pramonėje davė mums žinių apie baldus ir jų priežiūrą, kuriomis mes norėtume pasidalinti su jumis. Jei vadovausitės mūsų nurodymais ir šiomis pagrindinėmis taisyklėmis, jūs galėsite mėgautis savo baldas ilgą laiką.

Ø  Nestatykite karštų indų tiesiai ant baldų paviršiaus.

Ø  Naudoti padėkliukus apsaugai nuo karščio, drėgmės, spalvotų daiktų (spalva gali įsigerti į medinį paviršių). Nenaudoti kamštinės dangos padėkliukų kaip apsaugos nuo karščio ar drėgmės. Drėgmė gali persisunkti kiaurai kamštinę medžiagą.

Ø  Visada apsaugoti paviršius nuo aštrių daiktų.

Ø  Drėgmė – didžiausias medinių paviršių priešas. Jai patekus ant paviršiaus turi būti nedelsiant pašalinta, nuvalyta. Stalviršis negali būti įvyniotas ar užklotas 12 val. Iš eilės plastikine staltiese ar kita pakavimo medžiaga nepraleidžiančia oro.

Ø Niekada nestatykite medinių baldų arti radiatorių ar kitų šildymo įrenginių.

Ø  Siekiant išsaugoti originalią baldo spalvą kuo ilgiau rekomenduojame baldus kiek įmanoma labiau apsaugoti nuo saulės spindulių.

Ø  Turite klausimų ar kyla abejonių, klauskite  LIVINGROOM komandos.